Przeczytaj podany poniżej test:
Przeczytaj pytanie, poważnie zastanów się nad odpowiedzią, a potem zejdź na dół strony, aby odczytać rezultat. To nie jest żądna podchwytliwa sztuczka. Nikt, kogo znam nie odpowiedział na to pytanie prawidłowo -włącznie ze mną.
Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydal się jej niesamowity, był jakby z jej snów.
Od razu go pokochała, ale nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć.
Kilka dni potem zabiła swoja siostrę.
Pytanie: Jaki był motyw zabicia siostry?
Daj sobie trochę czasu na refleksje zanim odpowiesz)
Zejdź niżej
Odpowiedź: miała nadzieję, że mężczyzna znowu pojawi się na pogrzebie...
Jeśli odpowiedziałeś poprawnie, to myślisz jak psychopata. To był test znanego amerykańskiego psychologa, który używał go, aby sprawdzić, czy czyjaś mentalność jest mentalnością zabójcy. Wielu aresztowanych seryjnych morderców zostało poddanych temu testowi i ich odpowiedzi były zawsze prawidłowe.
Jeśli nie udało ci się właściwie odpowiedzieć -dobrze dla ciebie.
Jeśli udzieliłeś prawidłowej odpowiedzi, proszę daj mi znać, abym mógł cię usunąć z mojej listy emaliowej.
Przetestuj innych swoich znajomych!
Nad:Grundi
zapisuje Twój glos ... proszę czekać ...
| Wyświetlone: |
5452 raz(y) |
| Dodał(a): |
Grundi |
| Dodano: |
pią, 20 cze 2008 |
+ dodaj WŁASNĄ opinięWasze opinie (12):
stare ale jare:-) dzięki Grundi:)
Ja nie jestem niebezpieczna...ale moja siostra odpowiedziała poprawnie...Mam się bać?!?!;);)
Ja też poprawnie odpowiedziałem xD
Ja odpowiedziałam dobrze i chyba coś w tym jest, bo wg wielu innych jestem niebezpieczna dla otoczenia :)
a ja to znalem :)
o kurcze, od razu wpadłam na odpowiedź. Chyba jestem psychopatą. Ale to przecież było logiczne, samo sie nasuwało.
WSZYSCY CO ODPOWIEDZIELI POPRAWNIE ŁĄCZCIE SIĘ(w tym ja :D)
lol ja tez odpowiedzialam poprawnie xDD
Potwierdzilo się ze jestam inna :)
wyszło ze jestem psychopatką.... no cuż, bywa...... popieram stiope;)
Ja obstawiałam rozdwojenie jaźni u kobiety...
Ja nie wiedziałam, mój kolega wiedział.. JEsu... :O
Dodaj własną opinię