Jedzie dresiarz najnowszym BMW przez las i nagle wyskakuje mu na jezdnie bezdomny i go zatrzymuje. Dresiarz:- Co ty kurwa odpierdalasz ?. Bezdomny odpowiada:- Podwieź mnie do miasta proszę :(( Dres:- Taaa chciałbyś sie przejechać taką bryką co ?, nie ma mowy, śmierdzisz, jesteś cały brudny, spadaj! Bezdomny:- Płacę 5000$ jak mnie podwieziesz. Dres myśli:- Hmm za 200$ wyczyszczę tapicerkę, czysty zysk. Po namyśle stwierdza:- Dobra wsiadaj, tylko jak mnie zdenerwujesz to wysiadasz. Bezdomny kiwnął głową i ruszyli. Zapierdalają z prędkością blisko 200km|h by jak najszybciej dojechać do miasta, klima na maksa, dres ledwo co wytrzymuje w tym smrodzie, Bezdomny sie odzywa:- Ale bym sobie papieroska zapalił. Dres sie wkurzył:- Coooo ? Ciesz się, że Cię podwożę śmierdziuchu. Lepiej mnie nie denerwuj, bo zaraz wysiądziesz. Bezdomny:- Płacę 2000$ za papieroska. Dres myśli:- Hmm tak czy siak muszę wywietrzyć brykę, jeden papieros a tyle kasy ... Po chwili dał mu papieroska i jadą dalej. Zbliżają się już do miasta, Bezdomny popala sobie fajeczkę i mówi:- A może byś mi tak jeszcze laskę zrobił ? Dres się wkurwił niesamowicie, zatrzymał samochód, wyrzucił bezdomnego z samochodu i już chciał go pobić kiedy Bezdomny stwierdza, płacę 20000% jak mi zrobisz loda. Dres stanął w miejscu, pomyślał: Do miasta jeszcze parę kilometrów, nikt nas nie widzi, razem będę mieć 27tys.$ Ja pierdole, ile to kasy. Stwierdził, że ok, ale 10min. i koniec. Bezdomny się zgodził. Wsiedli do bryki i wjechali w pobliską dróżkę w lesie. Bezdomny położył sie między drzewkami, dres zaczął czynić swoją powinność. Mija 10min. Dres już kończy kiedy Bezdomny leżąc sobie wygodnie z fajeczką z buzi mówi:- Kurwa ... jeszcze nigdy się tak nie zadłużyłem.

+2 oceny  |  0 kom.  |  15534 wyś.
anonim
dodane: 11, kwiecień
Maska Anonymous
Maska Anonymous cena od 35,00zł    sprawdź
Micha dla Faceta
Micha dla Faceta cena od 54,00zł    sprawdź

Jeden z krajów islamskich. Po ulicy idzie całkowicie "okutana" dziewczyna, widać tylko jej ogromne czarne oczy. Kieruje się w stronę przepięknej rezydencji. Nagle przechodzący obok młody chłopak uśmiecha się do niej i puszcza oko. Dziewczę rzuca się biegiem do drzwi wielkiego domu, wpada do ogromnego gabinetu i krzyczy pokazując palcem przez okno:
- Tato, ten chłopak mnie zaczepił.
A na nieszczęście chłopaka tata był generałem. Szybko wezwał, więc swoich żołnierzy i rozkazał schwytać młodzika. Po pięciu minutach blady jak śmierć chłopak został postawiony przed obliczem groźnego i rozsierdzonego ojca- generała:
-Ty gnoju, ty psie - wrzasnął generał - jak śmiałeś podnieść wzrok na moją córkę? Ibrachim!!! - zawołał
Jak spod ziemi wyrósł wielki śniadolicy, brodaty mężczyzna w mundurze z dystynkcjami sierżanta.
Ibrachim - znowu wykrzyczał generał - weźmiesz tego łajdaka, zawieziesz go na naszą ukrytą farmę na pustyni i go wyruchasz.
Sierżant zasalutował, złapał chłopca za oszewę i pociągnął go do dżipa. Przykuł go kajdankami do siedzenia i ruszył w stronę rogatek miasta.
Po paru minutach jazdy chłopak odzyskał mowę i cichutko zaproponował:
- Ibrachim, dam ci 200 dolarów jak mnie nie wyruchasz.
Nic zero reakcji.
- Ibrachim - próbuje znowu młody - dam ci 500 dolarów, ale nie ruchaj mnie, co.
Dalej nic.
Ibrachim, dam 1000 dol.....
W tym momencie sierżant spojrzał na niego tak, że odechciało mu się znowu mówić.
Dojechali do farmy, brodaty wojskowy wywlekł chłopca z samochodu, wciągnął do środka, rzucił na łóżko i zdarł z niego spodnie. Potem zaczął sam się rozbierać. Był już prawie nago, gdy zadzwonił telefon. Wrzask w słuchawce był tak wielki, że nawet leżący twarzą w poduszce chłopak usłyszał generała:
- Ibrachim, natychmiast wracaj.
Ibrachim ubrał się, kazał ubrać się chłopakowi, przykuł go do siedzenia w dżipie i pojechali z powrotem do miasta. Weszli do rezydencji gdzie generał czerwony ze złości wrzeszczał na dwóch młodych arabów:
- Ibrachim, weźmiesz tych dwóch i ich rozstrzelasz.
Sierżant zgarnął całą trójkę wsadził ich do dżipa przykuł kajdankami do foteli i ruszyli. Droga przebiegała w złowieszczym milczeniu. Przerwał je cichy proszący głos naszego pierwszego chłopaka:
- Ibrachim, ale pamiętasz? Mnie wyruchać.

+1 oceny  |  0 kom.  |  24057 wyś.
Gosiaczek Gosiaczek
dodane: 19, lipiec

Wykopaliska w Izraelu, uczeni w pewnej jaskini znaleźli blok z wyrytymi symbolami. Z wielkim trudem blok wydobyli z jaskini i przewieźli do Uniwersytetu, ustawili go na podium i publicznie debatowali nad tajemniczymi symbolami. Profesor Goldbaum zaczął analizy:
- Jako pierwszy od lewej widzimy symbol płonącego krzewu, wnioskuje z tego ze znaki te wyrył ktoś z rodu Mojżesza...
W tym momencie podnosi rękę jeden ze studentów pierwszego roku, siedzący w pierwszym rzędzie:
- Czy mogę zabrać glos?
- Cisza, cisza, teraz profesorowie analizują te symbole!
Profesor Szwarcmund:
- Drugi rysunek od lewej przedstawia dwie młode niewiasty, moim zdaniem znaczy to ze starożytne ludy miały kobiety w wielkiej estymie...
Znów student z pierwszego rzędu:
-Ale ja bym...
-Cisza, cisza!
Profesor Apfelbrot:
- Trzeci symbol od lewej oznacza bez wątpienia Świątynie Salomona w Jerozolimie, a czwarty zaraz obok przedstawia wóz drabiniasty, co moim zdaniem oznacza ze starożytni ludzie nie tylko znali, koło, ale także podróżowali w celach religijnych...
Student z pierwszego rzędu:
-Ja bym tylko chciał...
-Cisza, cisza!!
Profesor Burgenmeyer:
- Piąty symbol przedstawia rybę, a szósty mężczyznę oddającego mocz na ziemie. Moim zdaniem oznacza to ze starożytni korzystali z darów morza, a także uprawiali i nawozili w sposób naturalny ziemie...
Student:
- Może ja powiem...
- Cisza, cisza!Wykrzyknik
Profesor Goldbaum:
- Ostatni znak widzimy wyraźnie jest Gwiazda Dawida, co oznacza z pewnością ze starożytni na tych terenach byli pochodzenia hebrajskiego...
Student wstaje i krzyczy:
- Dajcie mi cos w końcu powiedzieć! Po pierwsze po hebrajsku czyta się od prawej do lewej, a po drugie to znaczy: "Dawid, olej te ryby, wskakuj w brykę i przyjeżdżaj do Jerozolimy, tu dziwki aż się palą"!

+2 oceny  |  0 kom.  |  22758 wyś.
Gosiaczek Gosiaczek
dodane: 19, lipiec
Flaga Logo Ferrari F1 Team 100 x 140 cm
Flaga Logo Ferrari F1 Team 100 x 140 cm cena od 119,00zł    sprawdź
ALARM ANTYDRZEMKOWY - dla kierowcy i nie tylko
ALARM ANTYDRZEMKOWY - dla kierowcy i nie tylko cena od 59,00zł    sprawdź
Cyrkowy stojak na noże
Cyrkowy stojak na noże cena od 249,00zł    sprawdź
Voodoo Srebrny
Voodoo Srebrny cena od 449,00zł    sprawdź
Koszulka GamersWear Clanbase Polo czarna (XL)
Koszulka GamersWear Clanbase Polo czarna (XL) cena od 142,27zł    sprawdź
Wahadło Atlantów OT
Wahadło Atlantów OT cena od 164,35zł    sprawdź
Otwieracz gadająco-liczący
Otwieracz gadająco-liczący cena od 34,00zł    sprawdź
Wózek zakupowy składany Rolser Logic fiolet | Skorzystaj z bezpłatnej dostawy
Wózek zakupowy składany Rolser Logic fiolet | Skorzystaj z bezpłatnej dostawy cena od 399,00zł    sprawdź