Sekrety Nocy
Sekrety Nocy cena od 43,00zł    sprawdź
Maska V jak Vendetta - Anonymous, Guy Fawkes
Maska V jak Vendetta - Anonymous, Guy Fawkes cena od 19,99zł    sprawdź
Brykiet Z Pieniędzy 10 zł - 10 000 zł
Brykiet Z Pieniędzy 10 zł - 10 000 zł cena od 20,55zł    sprawdź
GamersWear Bluza COUNTER Czarna L
GamersWear Bluza COUNTER Czarna L cena od 167,07zł    sprawdź
Amulet Coqui Piłakrz
Amulet Coqui Piłakrz cena od 3,99zł    sprawdź
Opaska na oczy do snu
Opaska na oczy do snu cena od 7,97zł    sprawdź

Idą dwa koty po płocie, jeden czarny, drugi w lewo.

+3 oceny  |  0 kom.  |  8028 wyś.
Gosiaczek Gosiaczek
dodane: 13, czerwiec

Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. „Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później” - powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie..

Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha.

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. „Oh, jak dobrze, jestem uratowana....” - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.
Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:
- Taaaak A dlaczego, kochanie?
A on na to:
- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać...

+10 oceny  |  0 kom.  |  20125 wyś.
Gosiaczek Gosiaczek
dodane: 13, czerwiec
Herb Lublin
Herb Lublin cena od 34,03zł    sprawdź
Spray do cytrusów
Spray do cytrusów cena od 24,79zł    sprawdź

W dawnych czasach armie Angielska i Szkocka potykaly sie w następujący sposób: obie ustawiały sie na przeciwległych wzgorzach by o swicie zbiec w głęboka dolinke i tam wzajemnie sie pozabijac.
Pewnego ranka o swicie w dolince, w ktorej mialo dojac do walk, panowala mgla. Mgla tak gesta, ze mozna ja bylo nozem kroic. W zwiazku w tym dowodcy obu armi zdecydowali sie odpuscic sobie potyczke i poczekac do nastepnego ranka. Podczas gdy obie armie odpoczywaly na przeciwleglych wzgorzach, z dolu, z mgly, dobiegl glos z silnym szkockim akcentem:
“Jeden Szkot pokona 10 Anglikow”
Slyszac to angielski general wyslal do doliny 10 ludzi. Z mgly dalo sie slyszec odglos krotkiej, acz intensywnej walki. Zaden z Anglikow nie powrocil. Godzine pozniej dalo sie slyszec ten sam glos:
“Jeden Szkot pokona 50 Anglikow”
Tym razem general wyslal 50 zolnierzy. I po raz kolejny po krotkiej i intensywnej, przynajmniej z odglosow, walce zaden z Anglikow nie powrocil. Godzine pozniej ten sam glos:
“Jeden Szkot pokona 100 Anglikow”
I tak jak poprzednio, 100 najlepszych zolnierzy zbieglo do dolinki. Odglos zderzajacych sie mieczy, jeki, zawodzenie…I zaden Anglik nie powrocil. Po godzinie:
“Jeden Szkot pokona nawet 1000 Anglikow”.
Tym razem angielski general nie zdzierzyl – zebral 1000 swoim najbardziej elitarnych i najlepiej wyszkolonych zolnierzy i juz mial zamiar wydac rozkaz wymarszu gdy na skraju mgly zauwazyl ze cos sie rusza. Gdy ‘cos’ podpezlo blizej okazalo sie, ze to angielski zolnierz – zalany krwia i obity jak sofa welurem. Ledwo co czlowieka przypominal. Podczolgala sie ta krwawa miazga do general i zecze:
“Nie wysylaj tam zadnych wiecej ludzi, to pulapka!!! … Ich tam jest dwoch!”

+3 oceny  |  0 kom.  |  18848 wyś.
Gosiaczek Gosiaczek
dodane: 13, czerwiec
My Riot Logo (White, Men'S, Size: M)
My Riot Logo (White, Men'S, Size: M) cena od 67,65zł    sprawdź
Zestaw do liftingu - Świecące szklane kieliszki - zielone
Zestaw do liftingu - Świecące szklane kieliszki - zielone cena od 28,99zł    sprawdź